درحال لود سایت هستیم. لطفا چند لحظه منتظر بمانید

Online Business Startup Strategy

استراتژی کسبــتو برای راه اندازی کسب و کار شما چیست؟

پس سالها تجربه در راه اندازی کسب و کار های اینترنتی و راه اندازی استارتاپ های آنلاین اکنون افتخار و ادعای آن را داریم که می توانیم بهترین مشاور برای تمام کسانی باشیم که قصد دارند کسب و کاری در دنیای اینترنت داشته باشند و یا کسب و کار خود را در بستر بزرگ اینترنت گسترده سازند.

توجه داشته باشید که برای اولین بار در ایران دیگر ما تنها به شما یک محصول یا مشاوره نخواهیم داد. ما برای شما تمام مجوز ها و خدمات موردنیازتان و تمام پیش نیازهای ضروریتان را فراهم خواهیم ساخت تا بتوانید با علم و نبوغتان تنها به مدیریت و تدوین استراتژی های خود بپردازید و مدیر موفقی برای جامعه رقم بخورید.

توصیه کسبــتو

دنیای این روز ها با آنچه چند سال پیش حاکم بود خیلی فرق کرده است. امروزه شاهد رشدی چشمگیر در افزایش خرید و تراکنش های مالی در بستر اینترنت هستیم. شرط موفقیت کسب و کار شما در دنیای امروز ورود کسب و کارتان به دنیای اینترنت است.

یاد جمله معروف استیو جابز موسس اپل می افتیم که می گفت در آینده دو نوع کسب و کار بیشتر وجود نخواهد داشت: یکی کسب و کارهای اینترنتی و دیگری کسب و کارهایی که هرگز ادامه نخواهند یافت.

بگذارید برای تاکید بر گفته خود توجه شما را به تصویر زیر معطوف کنم.

خرید اینترنتی

پس توصیه اکید ما ورود شما به دنیای اینترنت است. دنیایی که با یک استراتژی کسب و کار اینترنتی موفق می توانید به هر آنچه می خواهید برسید.

استراتژی راه اندازی کسب و کار اینترنتی کسبــتو

کمکی که کسبــتو می تواند به شما علاقه مندان به دنیای اینترنت بکند طیف گسترده ای دارد. که اگر عزمتان برای ورود به دنیا راسخ باشد بی شک با تلاش خود و مشاوره ها و ابزار های کسبــتو به موفقیت خواهد رسید. آنچه ما برای شما انجام می دهیم به شرح زیر است.

ایجاد انگیزه برای شروع کار

تجربه ثابت کرده است که نگاهی به دستاوردهای دیگر مشتریانمان که با مشاوره های ما قلل موفقیت را پیموده اند انگیزه کافی را برای شما ایجاد می‌کند.

بررسی ایده کسب و کار

ایده های نو خام هستند. باید با یک دید پخته بررسی شوند. آن نگاه پخته نگاه کسبــتو است. دیگر کمکی که کسبــتو می تواند ارائه دهد کمک به آن دسته از افرادی است که ایده ی خاصی در ذهن ندارند. اگر در دسته این افراد قرار می‌گیرید می‌توانید روی مجموعه ایده های ناب کسبــتو حساب باز کنید. ایده هایی که چندین بار موفقیت خود را به اثبات رسانده اند و رزومه ای درخشان برای کسبــتو رقم زده اند.

طراحی بستر کسب و کار در اینترنت

بستر کسب و کار شما در اینترنت معمولا یک وب سایت است. این وب سایت بستری برای دریافت مجوز های استارتاپ های آنلاین است که فعالیت شما در اینترنت را قانونی میکند و یکی از دریچه های ارتباط مشتریان و کاربران با شماست.طراحی اصولی و زیبای سایت از اهمیت زیادی برخوردار است که این کار در کسبــتو به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد.

طراحی اپلیکیشن

مجموعه کسبــتو افتخار و ادعا دارد که می تواند بهترین و بی رقیب ترین نرم افزار ها و اپلیکیشن ها را برای کسب و کار شما تهیه کند. این ادعای ما را گواهی دانش بنیانی شرکت ما تایید می کند. مجموعه برنامه نویسی کسبــتو از خبره ترین و بهترین برنامه نویسان تشکیل شده است.

اخذ مجوز های قانونی

کسبــتو با توجه به نوع فعالیت شما باید اقدام به اخذ مجوز های لازم برای راه اندازی کسب و کار شما کند. مجوزهایی که فعالیت شما را در بستر اینترنت قانونمد می کند. مجوزهایی از قبیل نماد اعتماد الکترونیک و نماد ساماندهی و اتحادیه کسب و کار های مجازی از رایج ترین انواع مجوز های کسب و کارهای آنلاین می باشند.

ارائه راهکارهای بازاریابی دیجیتال

مجموعه دیجیتال مارکتینگ کسبــتو آماده است تا هر کاربری که در اینترنت به دنبال خدمات و محصولات شماست را به سوی سایت شما بکشاند. از اهم فعالیت های این تیم میتوان موارد زیر را برشمرد:

 • سئوی تضمینی صفحه نخست گوگل
 • راه اندازی کمپین های تبلیعاتی آنلاین
 • بررسی و معرفی KPI
 • مدیریت و راه اندازی شبکه های مجازی
 • ایمیل مارکتینگ
 • تبلیغات همسان اینترنتی
 • گوگل ادز
 • نوتیفیکیشن های پوش موبایلی
 • تبلیغات بنری
 • بازاریابی موتور های جستجو
 • بازاریابی محتوایی
 • و …

اشتراک تجربیات برای یک بازاریابی موفق

طیف گسترده و متنوع استارتاپ هایمان ما را با بهترین ترفندهای بازاریابی برای دستیابی به فروش و ارائه خدمات بیشتر کاملا آشنا کرده است. کسبــتو تمام این تجربیات را با شما در میان خواهد گذاشت. چون بر این باوریم که موفقیت شما موفقیت کسبــتو است.

مشاوره های مدیریتی

افتخار می کنیم که می توانیم تجارب مدیریتی خود را با شما سهیم شویم. میتوانید به عنوان یک مشاور مدیریتی روی تیم کسبــتو حساب ویژه ای کنید.

مشاوره های حقوقی و قانونی

هر کسب و کاری با چالش های حقوقی و قانونی بسیاری رو به رو خواهد بود. گروه کسبــتو با مشاوره های خود کمک می کند تا خیلی سریع این چالش ها را رفع کنید.

ثبت برند و لوگو

شما در مسیر موفقیت هستید و تنها چند قدم تا نیل به اهداف و موفقیت مانده است. فراموش نکنید که برند و لوگوی کسب و کارتان را به نام خودتان ثبت نمایید. این کار امنیت آتی کار شما را تضمین میکند. در این راه هم شما را یاری می نماییم.

تبریک می‌گوییم

اکنون شما مدیر یک کسب و کار موفق اینترنتی هستید.

تاکید دوباره میکنیم که ما در کسبــتو تنها فروشنده محصول و خدمات و مشاوره نیستیم. ما از پله اول راه اندازی استارتاپ و کسب و کار اینترنتی تان همراه شماییم و تمام مجوزات و مشاوره ها و محصولاتی که برای کارتان نیاز دارید را برایتان فراهم میکنیم. ما لقمه آماده را دست شما می دهیم. شما فقط مدیریت کنید. موفقیت شما موفقیت ماست. خوشحال میشویم نام شما و برندتان را در لیست پروژه های کسبــتو ثبت کنیم.

مشاوره رایگان کسبــتو

در هر کجای راه اندازی کسب و کار خود هستید می توانید به صورت رایگان با ما در تماس شوید و مشاوره رایگان ما بهرمند شوید. کلکسیون محصولات و خدمات کسبــتو پیش کشی نا قابل برای آینده موفق شماست.

درباره کسبــتو

درباره کسبــتو

کسبــتو می‌تواند تحولی در زندگی شما باشد. می‌تواند شما به رویایی برساند که سالها در خیال دنبالش می‌کردید. کسبــتو با شما تا رسیدن به موفقیت قدم بر می‌دارد.

Call Now Button