درحال لود سایت هستیم. لطفا چند لحظه منتظر بمانید

Proposed Startup Projects

پروژه های پیشنهادی استارتاپ کسبــتو

شرکت دانش بنیان کسبــتو با توجه به رزومه درخشانی که در کارنامه عملکرد خود دارد و با اتکا به توان بالقوه تیم های تخصصی خود آماده مشاوره و یاری شماست تا هر ایده کسب و کار و استارتاپ را با شما راه اندازی نماید و کلیه مراحل فنی و اداری و قانونی را برایتان مرتفع سازد.

اما اگر ایده ای برای راه اندازی استارتاپ خود ندارید ولی علاقه مند به کسب درآمد از دنیای پر پول اینترنت هستید کسبــتو پروژه هایی که در ادامه از آنها نام خواهیم برد را به شما پیشنهاد می دهد.

این پروژه ها سودآوری خود را بارها ثابت نموده اند و معتقدیم با مشاوره های کسبــتو شما هم می توانید نمونه ای موفق برای راه اندازی این کسب و کارها باشید.

 • راه اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی

  استارتاپی که با توجه به جا افتادن برخی تاکسی اینترنتی های شناخته شده کاملا در ذهن افراد شناخته شده است. در این استارتاپ شما دیگر نیازی به هزینه برای شناساندن استارتاپ خود به عموم ندارید و تنها کافیست با یک مدیریت خوب و پشتیبانی کسبــتو آن را راه اندازی نمایید.

 • راه اندازی استارتاپ کارواش اینترنتی

  استارتاپ کارواش اینترنتی, استارتاپی ناب و عالی برای اجراست. هنوز بازار رقابت زیادی در کشور ندارد و به جز شهر هایی محدود در دیگر شهر های ایران اجرا نشده است و توجیح اقتصادی بالایی دارد.

 • راه اندازی استارتاپ مدیریت سرویس مدارس شهری

  استارتاپی بی رقیب و عالی برای اجرا در سطح شهر و یا حتی کشور. مدیریت جامع شما بر ثبت نام دانش آموزان و سرویس ها و مدیریت مالی تراکنش های پولی انجام شده بین آنها. قطعا یک استارتاپ پر سود و پر بازده است.

 • راه اندازی استارتاپ طراحی سایت نیازمندی ها

  استقبال بی نظیر مردم از سایت هایی مانند دیوار و شیپور را نمی توان نادیده گرفت. شما هم میتوانید بنا بر علاقه و یا تخصص خود اقدام به طراحی یک سایت نیازمندی نمایید. سایتی که هم می تواند در برگیرنده همه نوع محصولی باشد و هم می‌تواند محصول یا خدمتی خاص را در بگیرد.

 • راه اندازی استارتاپ ترانزیت اینترنتی

  ترانزیت و حمل ونقل موضوعی است که همیشه رونق خود را دارد. می‌توانید سیستم جامعی راه اندازی نمایید تا دیگر نیازی نباشد رانندگان برای دریافت بار در صف های طولانی بایستند و صاحبان بار به دنبال راننده مناسب بگردند. تمام این اتفاقات می تواند در سایت و اپلیکیشن کسب و کار شما اتفاق بیافتد.

 • راه اندازی استارتاپ پیک موتوری اینترنتی

  کسی دوست ندارد برای ارسال یک بسته کوچک هزینه بیشتر به تاکسی ها بدهد. بی شک راه اندازی کسب و کار پیک موتوری اینترنتی می تواند بسیار مورد استقبال عموم قرار بگیرد. همه جا در دسترس خواهید بود و سیل عظیم درخواست ها سهم شما می‌شود.

مواردی که بیان شد تنها بخشی از ایده هایی است که برای شما در نظر داریم. بی شک شناخت بیشتر ما نسبت به شما می تواند در پیشنهاد بهترین ایده راه اندازی کسب و کار به شما بسیار موثر باشد. هم اکنون با ما رد ارتباط شوید تا بهترین مشاوره ها را به صورت رایگان درا ختیارتان بگذاریم.

درباره کسبــتو

درباره کسبــتو

کسبــتو می‌تواند تحولی در زندگی شما باشد. می‌تواند شما به رویایی برساند که سالها در خیال دنبالش می‌کردید. کسبــتو با شما تا رسیدن به موفقیت قدم بر می‌دارد.

Call Now Button